Investing

TurKey

TURKEY FOR İNVESTMENT uluslararası yatırımcılara dünyanın seçkin ülkeleri ve Türkiye’deki gayrimenkul yatırım seçenekleri hakkında danışmanlık vermektedir

Investing Turkey

0
Konut
0
İş Yeri
0
Arsa
0
Tesis
0
Proje - İnşaat
0
Ticari Saha
HAKKIMIZDA
VİZYON MİSYON
KALİTE POLİTİKAMIZ

Yıllardır yurtiçi ve yurtdışında edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmak şahıslara yönelik global yatırımları planlamak, yatırım yoluyla ülke  vatandaşlığı, daimi oturum programları, uluslararası gayrimenkul yatırımları, varlık yönetimi ve uluslararası şirket kurulum alanlarına odaklanmak ve hizmet vermek için kurulduk.


TURKEY FOR INVESTMENT uluslararası yatırımcılara dünyanın seçkin ülkeleri ve Türkiye’deki gayrimenkul yatırım seçenekleri hakkında danışmanlık vermektedir. Yeni Bir başlangıç için projelerimiz  kapsamındaki yatırım alternatifleri; gayrimenkul satın alma,satma veya kiralama , altyapı projesi yatırımı ya da şirket yatırımı olarak,satış sonrası destek hizmetleri şeklinde  hizmetlerimiz sıralanmaktadır.


Turkey For Investment olarak alanında deneyimli bir ekiple tüm dünyadaki yasal düzenlemeleri, program ve uygulamaları yakından takip edip uluslararası partnerlerimiz ve bu alanda deneyimli hukuk firmalarıyla size ve ailenize, hayalinizdeki geleceğin kapısını açmak için pozitif sonuç alana kadar disiplinle çalışmak hedefimiz. Yatırım yoluyla  vatandaşlık ve daimi oturum programları kapsamında gerek gayrimenkul yatırımlarınızda gerekse uluslararası vergilendirme ve ticari faaliyetlerinizde optimum karlılığı sağlamayı esas alarak danışmanlık veriyoruz.


Sizin hedeflerinize en uygun yatırım kanalının belirlenmesinden, bölge ve gayrimenkul araştırması ve seçimine, banka yatırımlarının hayata geçirilmesinden uluslararası şirket kurulumu ve uluslararası ticari faaliyetlere yönelik vergi optimizasyonuna, denetim süreçleri de dahil olmak üzere, karşılaşılabilecek zorlukları en kolay ve zahmetsiz bir şekilde aşmak üzerine yoğunlaşıyoruz
 

VİZYONUMUZ

Sizleri uluslararası arenadaki en doğru yatırım fırsatı ile buluşturmak.

MİSYONUMUZ

Vizesiz seyahat özgürlüğü arayan, uluslararası iş fırsatlarını gözeten, etkin bir varlık yönetimi ve vergi planlaması ihtiyacı hisseden, çocukları için güvenli ve parlak bir gelecek isteyen, tüm iş insanları ve ailelere, en uygun yatırım programlarını sunmak

  • Çalışmamızın her aşamasında  başarı odaklı olarak ilerlemek.
  • TURKEY FOR INVESTMENT olarak  “sürecin her anında destek olma” sözümüzü, sunduğumuz etkinliklerle  eksiksiz bir şekilde yerine getirmek.
  • Size özel şekillendirilmiş bir hizmet yaklaşımı ile hızlı, yapıcı ,güvenilir ve etkili çözümleri uluslararası standartlarda yasalara saygılı şekilde sizlerle buluşturmak.

HERHANGİ BİR SORUNUZ VAR MI?

İLETİŞİM